تولید کننده اجر های نما و نسوز


امروز استفاده و به کار گیری آجر نسوز در معماری نماها به صورت چشگیری توسعه یافته است. با وجود اینکه مصالح ساختمانی متنوع، به صورت انبوه در حال تولید شدن است، اما همواره به کار گیری آجر نسوز در معماری نه تنها رنگ نباخته، بلکه در شکل و قالب های متنوع تری رخ نمایی می کند. ويژگي فيزيكي و شيميايي آجرنسوز از يك سو و سازگاري آن با طبيعت از سوي ديگر، زمينه را براي كاربرد فراوان آن را در معماري نماهای ساختمانی مهيا ساخته است. استفاده مداوم و گسترده از اجرنسوز در معماري را بايد از آن رو دانست که علاوه بر مقاومت و پايداري آن، از ارزش هاي زيبا و منحصر به فردی برخوردار هست؛ به طوري كه کاربرد آجر نسوز در صنعت ساخت و ساز، ساختمان ها را اصيل، ماندگار کرده و جلوه ی خاصی و چشم نوازی به نمای کلی بناها در سطح شهرها می بخشد.
در ابتدا بهتر است به این نکته اشاره شود که آجرهای نسوز کوثر سپاهان، از استحکام، کیفیت بالا و ظرافت خاصی برخوردار می باشند؛ در نتیجه در ساخت بناها و ساختمان های ظریف و منحصر به فرد، با بهره مندی از اجرهای نسوز شرکت کوثر سپاهان، جذابیت نمای ساختمان ها را دو چندان نمایید.

زیبایی اجرنسوز و نماهای حاصل شده از به کارگیری این اجر، باعث شده است که استفاده از آجرنسوز در نماهای خارجی بسیاری از ساختمان ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و فروشگاه ها به طور گسترده توسعه یافته و هویت خاصی به این بناها بخشیده است.

آجر نسوز رنگی
طراحی نمای خارجی ساختمان با آجر نسوز

مهم‌ترین ویژگی در استفاده از اجرنسوز در اجرای نماهای ساختمانی، با توجه تنوع رنگ، کیفیت و دوام بالا، و الگوهای بی شمار و متنوع، قابلیت های شگفت آور آن در ایجاد نماهای خاص و جذاب می باشد؛ و این قابلیت ها در ذات آجرهای نسوز نما نهفته است. با وجود گذشت قرن های متمادی، آجر هنوز مدرن است، و معماری یک ساختمان با نمای آجری بخشی از طبیعت و همانند یک ترکیب بی نظیری از سلیقه های معماران هنرمند می باشد.

طراحی نمای ساختمان ها با استفاده از آجر نسوز، این اطمینان را برای مشتریان و مصرف کنندگان به وجود می آورد که نمای ساختمان های ایجاد شده، برای سال های متمادی ماندگاری خود را مانند روز اول حفظ می نمایند. استفاده از اجرهای نسوز با فرمولاسیون استاندارد، این مهم را محقق می سازد. زمانی که پیمانکاران و انبوه سازان در حال تهیه و خرید آجرهای نسوز می باشند، حتما استانداردهای ثبات رنگ، مقاومت و ضد شوره زدن اجر نسوز را از فروشنده بخواهند؛ در غیر این صورت اگر به این استانداردها توجه نشود، کیفیت آجرهای نسوز به کار رفته در نمای ساختمان ها در دراز مدت کیفیت، رنگ و شکل خود را از دست داده، و حتی امکان شوره زدن را هم به دنبال خواهد داشت. آجرنسوزنما، به دلیل تنوع بالا در رنگ و الگو، در بسیاری از موارد به صورت اتفاقی مورد استفاده قرار می گیرند؛ که علاوه بر شکیل بودن، همخوانی فوق العاده میان اجزاء و بخشیدن زیبایی به این آثار هنری، تفاوت و در عین حال تقارن طرح و رنگ های آجرنسوز را در نماهای آجری به نمایش می گذارد.

بسیاری از معماران در خصوص استفاده از آجر نسوز در نمای ساختمان ها، به این نکته اشاره می کنند که آجرهای نسوز نما در عین استحکام و مقاومت بالا، گیرایی بالا در تماس با ملات و تنوع گسترده و عایق بودن آن ها، از ظرافت های خاص و لوکسی برخوردار می باشند، که همین امر جذابیت نماها را نسبت به سایر ساختمان ها دو چندان کرده است. همچنین قابل ذکر است که با توجه به استفاده از سنگ نسوز در تهیه مواد اولیه آجرهای نمانسوز، قابلیت ها و ویژگی های سنگ را دارا نیز می باشند. این ویژگی در واقع یکی از مزیت های متمایز آجرهای نسوز در مقایسه با آجرهای رسی می باشد. از این رو عناصر اجرنمانسوز، ملات کار شده در زیر خود را خشک می نمایند، مانع از خیس ماندن مصالح زیر ساخت، پس دادن آب ملات و در نهایت شوره زدن نمای ساختمان می شود.

شهرت شرکت آجرنمای کوثر به علت خلاقیت و نوآوری آن در تولید محصولات با کیفیت است، شما هم می توانید مصالح ساختمانی مورد نیاز خود را، از این مجموعه تهیه نموده، و برجسته ترین ساختمان ها را داشته باشید.

مزایای استفاده از آجرنما نسوز در معماری خارجی

 • استحکام و مقاومت در برابر ترک خوردگی و پوسیدگی

 • دارای تنوع رنگ

 • دارای تنوع ابعاد

 • سازگاری کامل با محیط زیست

 • عایق در برابر سرما و گرما

 • مرغوب و با کیفیت

 • مقاوم در برابر شوره زدن نما

 • جذب آب پایین و پایدار در برابر شرایط جوی

 • مقاوم در برابر در برابر اشعه UV

 • همخوانی با هنر معماری ایرانی

در صورت تمایل برای آگاهی از انواع آجرهای نسوز، به لینک زیر مراجعه فرمایید.
انواع آجر نسوز و موارد کاربردی آن ها

نمای اجری نسوز ساختمان
ازآجرهای نسوز نما شرکت کوثر سپاهان، به علت کیفیت بالا، تنوع در طرح، رنگ و ابعاد به صورت چشم گیری در معماری نماهای ساختمانی استفاده می شود. آجرنمای کوثر سپاهان با ارائه ی محصولات آجری با کیفیت و مرغوب، و درک نیاز مصرف کنندگان، در کنار مشتریان خواهد بود. خلق نماهای ساختمانی با بهره مندی از آجر نسوز، بسیار مؤثر و کارآمد است. در شهرهایی که آجر نسوز نما در ساختمان های به کار گرفته شده است، بافت‌ها و طرح های چشم گیری به محیط بخشیده است.

مطالب مرتبط
آجر نسوز تولیدی شرکت کوثر سپاهان
معرفی محصولات آجرنمای کوثر سپاهان

 

اطلاعات تماس

 • 51°47'11"E   32°45'51"N
 • آدرس : اصفهان، کيلومتر 4 جاده حبيب آباد، فرعي شهيد شالباف
 • دفتر فروش : اصفهان خیابان جی
 • تلفن : 4-03195023901
 • تلفن : 9-03135493036
 • تلگرام:09138183767

Telegram Messenger  fff

موقعیت جغرافیایی

آمار بازدید

امروزامروز217
دیروزدیروز590
این هفتهاین هفته853
این ماهاین ماه9728
کل بازدیدهاکل بازدیدها1236739